Mobile
Recenzja Samsung Galaxy S21

Recenzja Samsung Galaxy S21

Dwuminutowa recenzja

Samsung Galaxy S21 to dziwna słuchawka na papierze, ale po spędzeniu tygodnia na jego użyciu odkryliśmy, że jest to bardzo zdolny telefon, który jest przyjemnością w użyciu, pomimo kilku specyfikacji usuniętych z poprzednich telefonów, zwłaszcza Galaxy S20 od 2020.

Dlaczego Samsung Galaxy S21 ma mniejszą specyfikację niż Galaxy S20? Dwa powody. Pierwszym z nich jest to, że Samsung chciał obniżyć cenę swojego telefonu – S21 zaczyna się od $ 799 / £ 769 / AU $ 1,249 w porównaniu do Galaxy S20 5G $ 999 / £ 899 / AU $ 1,499.

Przejdź do…

Data wydania i cena
Projektowania
Wyświetlania
Aparat
Specyfikacja i wydajność
Baterii
Czy powinienem go kupić?

Po drugie, firma kładzie większy nacisk na swój Samsung Galaxy S21 Ultra – i w przeciwieństwie do Galaxy S20 Ultra w 2020, jest to słuchawka, którą chętnie polecamy tym, którzy są zdesperowani, aby wypróbować najnowsze innowacje firmy i chętnie za nie zapłacić.

To sprawia, że S21 jest znacznie mniej ekscytującym telefonem Galaxy S niż jesteśmy przyzwyczajeni, ale nie popełnij błędu: Galaxy S21 jest nadal fantastycznym wyborem słuchawki, choć z kilkoma zmodyfikowanymi specyfikacjami w porównaniu do Galaxy S20 – i ten spadek cen może przyciągnąć o wiele więcej osób do serii S.

Jeśli chcesz większy ekran, ale podobne specyfikacje, istnieje również Samsung Galaxy S21 Plus. Jest to niezwykle podobny telefon do tego, a duże różnice to rozmiar telefonu, jego pojemność baterii i ma nieco bardziej wysokiej jakości szklany tył.

Powrót do S21, a chipset jest potężny, oprogramowanie aparatu poprawiło się w najnowszych modelach, a żywotność baterii jest silna, co daje solidny dzień użytkowania z pełnego naładowania, wraz ze skutecznymi opcjami szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego.

Samsung zdecydował się na ekran o niższej specyfikacji niż ten na S20, z wyświetlaczem Full HD + 6.2-calowym, ale oferuje częstotliwość odświeżania 120Hz dla superpłynnego przewijania i grafiki, fantastyczne kolory i silny poziom jasności – i nie zauważyliśmy niższej rozdzielczości w większości naszych testów.

Chipset – przetestowaliśmy wersję exynos 2100 telefonu – jest również potężny, zapewniając fantastyczne wyniki rzeczywistego wykorzystania, a także w oprogramowaniu do analizy porównawczej.

Jeśli posiadasz już Samsung Galaxy S20, lub jeśli możesz znaleźć ten telefon ze znaczną zniżką, nie będziesz chciał zdecydować się na Galaxy S21 – podczas gdy nowy telefon zyskuje w niektórych obszarach, traci w innych, a ogólnie nie ma zbyt wiele między dwoma telefonami – z pewnością nie wystarczy, aby uzasadnić płacenie kilkuset dolarów lub funtów więcej.

Z drugiej strony, jeśli jesteś po najwyższej klasy technologii, że Samsung sprzedaje w tym roku, to będziemy chcieli, aby sprawdzić Samsung Galaxy S21 Ultra. Ale jeśli jesteś po (znacznie) tańszej alternatywie dla tego telefonu, który dzieli wiele tego samego języka projektowania i funkcji, i który działa fantastycznie dobrze do codziennych zadań, Galaxy S21 jest właśnie tym.

Samsung Galaxy S21 data premiery i cena

 • Samsung S21 data premiery to 29 stycznia 2021
 • Samsung S21 cena zaczyna się od $ 799 / £ 769 / AU $ 1,249
 • Chcesz wyższe specyfikacje? Zapłacisz $849 / £819 / AU$1,349

Data premiery Samsung Galaxy S21 to piątek, 29 stycznia 2021 dla większości świata, w tym w USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Oznacza to, że możesz teraz łatwo kupić smartfon od różnych sprzedawców detalicznych, przewoźników i sieci we wszystkich trzech tych krajach.

Samsung S21 został oficjalnie zaprezentowany 14 stycznia 2021 roku, co było najwcześniejszym w roku, w którym firma wprowadziła nową technologię smartfonów.

Cena Galaxy S21 jest znacznie niższa niż w przypadku S20 w dniu premiery, a Samsung przycina kilka specyfikacji, w tym zmniejsza maksymalną rozdzielczość wyświetlacza i upuszcza obsługę microSD, aby było to możliwe.

Cena Galaxy S21 zaczyna się od $ 799 / £ 769 / AU $ 1,249 dla wersji z 128GB pamięci i 8GB pamięci RAM. Istnieje również wariant 256GB i 8GB RAM, a to kosztuje $ 849 / £ 819 / AU $ 1,349.

Cena Galaxy S20 5G zaczęła się od $ 999 / £ 899 / AU $ 1499, więc nowy telefon jest nieco tańszy. Jeśli chcesz mieć najwyższej klasy specyfikacje, będziesz szukać Galaxy S21 Ultra, który ma takie atomy jak wyświetlacz QHD + i rozszerzalną pamięć masową, ale który ma znacznie wyższą cenę.

Warto również zauważyć, że wszystkie telefony Samsung S21 są kompatybilne z 5G w 2021 roku, więc nie będziesz mógł kupić wariantu tylko 4G. Zamiast tego Samsung sprawił, że jego smartfony kompatybilne z 5G są bardziej konkurencyjne cenowo, więc otrzymasz opcję zabezpieczony na przyszłość, nawet jeśli nie zamierzasz korzystać z łączności nowej generacji w najbliższej przyszłości.

Szukasz nieco wyższej specyfikacji słuchawki Samsung Galaxy S21? Samsung Galaxy S21 Plus zaczyna się od $ 999 / £ 949 / AU $ 1,549 z Galaxy S21 Ultra biorąc na cześć najdroższego telefonu z serii w $ 1,199 / £ 1,149 / AU $ 1,849.

 • Są to najlepsze oferty Samsung Galaxy S21 w tej chwili

Projektowania

 • Nowa konstrukcja kamery Contour Cut wyróżnia się
 • “Glasstic” tył z matowym wykończeniem
 • Czuje się premium, ale nie tak wysokiej klasy jak S21 Ultra

Projekt jest, gdzie Samsung dokonał najbardziej zauważalnych zmian w S20 (który ukoronowaliśmy najlepszy smartfon 2020), remontując użyte materiały, kolory i ogólny wygląd urządzenia.

Na tym słuchawce znajduje się 6,2-calowy wyświetlacz Full HD+ AMOLED, który zagłębimy się w więcej w poniższej sekcji wyświetlania. Ten telefon jest najmniejszym członkiem rodziny Galaxy S21 i chociaż może nie być tak przycięty jak iPhone 12 mini, osoby z mniejszymi rękami nie powinny mieć zbyt wielu problemów z jego używaniem.

Jeśli chcesz mieć większy telefon, Samsung Galaxy S21 Plus jest wyposażony w większy ekran, a Galaxy S21 Ultra ma największy ekran z całej serii. Oba te telefony są jednak droższe.

Samsung przeszedł z pełnego szklanego tyłu w Galaxy S20 – projekt, który nie był zbyt ekscytujący w ciele – na “Glasstic” tył, który pochodzi z matowym wykończeniem i zawiera nową konstrukcję bloku kamery.

Glasstic to własna nazwa firmy dla materiału, który, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się gdzieś pomiędzy plastikiem a szkłem. Nie czuje się tak premium jak szklany tył, ale matowe wykończenie oznacza również, że nie czuje się tanim plastikiem.

Samsung użył tego samego materiału w Galaxy Note 20, ale matowe wykończenie wydaje się tu bardziej odpowiednie i jest znacznie mniej błyszczące niż szklany tył Galaxy S20, co oznacza, że jest mniej magnesu odcisków palców. Metalowe krawędzie wokół zewnętrznej części urządzenia dodają odrobiny polerowania premium.

Masz cztery opcje kolorów w dniu premiery: Phantom Gray, Phantom White, Phantom Pink i Phantom Violet (cień, który widzisz na zdjęciu w całej tej recenzji) – uważamy, że Violet jest tutaj wyróżniającym się kolorem.

Firma dokonała tablicy aparatu na telefonach S21 wyglądają inaczej niż inne na rynku. Samsung nazywa to jego Contour Cut Camera, i jest to projekt dzielący co najmniej – choć uważamy, że wygląda odważnie, i to jest coś, do czego przyzwyczailiśmy się podczas naszych czasów testowania telefonu. Złoty aparat w wariancie Phantom Violet jest szczególnie przystojny i jest szczuplejszy niż w Galaxy S20, więc nie wystaję z tyłu telefonu tak bardzo.

Jest bardzo mało, aby rozbić eleganckie krawędzie telefonu: dolna krawędź ma tacę SIM, port USB-C i kratkę głośnika, a po prawej stronie przycisk zasilania i rocker głośności; Jednak przycisk Bixby znaleziony na innych telefonach od firmy nie powrócił tutaj. Zamiast tego możesz uruchomić asystenta Samsunga, naciskając długo przycisk zasilania.

Jednym z negatywnych dla niektórych jest przejście na całkowicie płaski ekran w Galaxy S21. Samsung wykorzystał ekrany, które są atrakcyjnie wygięci do ciała na lewej i prawej krawędzi od wielu pokoleń, ale zostało to zrzucone na Galaxy S21.

Jest mało prawdopodobne, aby było to coś, co zauważysz, chyba że jesteś przyzwyczajony do tych zakrzywionych krawędzi, ale warto zauważyć, czy jesteś kimś, kto szczególnie lubi tę funkcję projektową – i tak jak w przypadku innych porzuconych funkcji, Samsung zachował zakrzywiony ekran dla premium S21 Ultra.

Podsumowując, Samsung Galaxy S21 czuje się jak urządzenie premium, chociaż jest mało prawdopodobne, aby czuł się tak top-end jak Samsung Galaxy S20, jeśli posiadasz ten telefon, lub Galaxy S21 Ultra.

 • Samsung Galaxy S21 kolory: każdy dostępny odcień

Wyświetlania

 • Samsung obniżył rozdzielczość do Full HD+ dla tego telefonu
 • Częstotliwość odświeżania 120Hz jest świetna, podobnie jak jasność
 • Trudno zauważyć przejście z QHD, ale niektóre będą rozczarowane

Przejście na wyświetlacz jest być może najbardziej kontrowersyjną zmianą, którą Samsung dokonał dla Galaxy S21, a firma przełącza się na ekran Full HD+ o niższej rozdzielczości niż wyświetlacz Quad HD dostępny w Galaxy S20 2020.

Jak wspomniano, Samsung zrobił to, aby pomóc utrzymać cenę nowego telefonu w dół, a jeśli nie używasz telefonu o rozdzielczości QHD, nie wierzymy, że będziesz w stanie łatwo odróżnić – okazało się, że wszystkie filmy, które oglądaliśmy na S21, wyglądały odpowiednio wysokiej jakości na panelu Full HD +.

Jeśli posiadasz już Samsung Galaxy S20, choć prawdopodobnie nie będziesz pod wrażeniem tej decyzji, a jeśli szukasz najlepszej technologii ekranu Samsung, będziesz chciał zdecydować się na Galaxy S21 Ultra, który utrzymuje ekran QHD.

Czy Samsung podjął właściwą decyzję tutaj? W dużej mierze uważamy, że tak. Nie będzie popularny wśród wszystkich, ale co najważniejsze, pozwolił Samsungowi obniżyć cenę swojej serii Galaxy S21 i nie będzie to bardzo szkodliwe dla codziennego doświadczenia większości ludzi z telefonem.

Wyświetlacz Galaxy S21 ma maksymalną częstotliwość odświeżania 120 Hz, która jest domyślnie włączona i działa w pojemności adaptacyjnej – więc jeśli grasz w grę mobilną, na przykład ekran będzie trzymał się 120Hz, podczas gdy jeśli czytasz audiobook, zmniejszy to częstotliwość odświeżania w celu oszczędzania baterii.

Samsung dokonał również znaczących ulepszeń w skanerze linii papilarnych w telefonach S21 w stosunku do poprzednich telefonów. Sam czujnik jest o 70% większy, więc łatwiej jest trafić, a także jest znacznie szybszy; nie jest tak szybki jak fizyczne skanery linii papilarnych, które znajdziesz w innych telefonach, ale jest to jeden z najlepszych skanerów ekranowych, których używaliśmy.

Aparat

 • Ta sama technologia aparatu, jak na Galaxy S20
 • Ulepszone oprogramowanie z nowymi trybami single take i nie tylko
 • Przedni aparat 10MP nas nie ogłusza, ale nadal działa dobrze

Sprzęt do aparatu Galaxy S21 nie zmienił się od zeszłorocznego telefonu, ponieważ duża aktualizacja czujnika Samsunga miała miejsce między generacją Galaxy S10 i S20. W tym roku chodzi o oprogramowanie, a Samsung znajduje sposób na odchudzanie modułu aparatu.

Jest to ten sam potrójny obiektyw tylnej tablicy następnie: 12MP główny aparat, 12MP ultra-szeroki, i 64MP teleobiektyw zdolny do 3x hybrydowy zoom optyczny. Podobnie jak w Przypadku Galaxy S20, wszystkie trzy z nich są w stanie zrobić kilka doskonałych zdjęć, a Galaxy S21 otrzymuje kilka aktualizacji oprogramowania, aby poprawić rzeczy dalej.

Jeśli masz Galaxy S20, prawdopodobnie nie zobaczysz znaczącej poprawy fotografii, ale te pochodzące z Galaxy S10 i wcześniej zobaczą duże ulepszenia.

Single Take – tryb aparatu Samsunga, który pozwala na przechwytywanie różnych zdjęć i filmów, za pomocą wszystkich trzech aparatów, za pomocą jednego naciśnięcia przycisku migawki – jest lepszy niż kiedykolwiek dzięki dodaniu nowej opcji slow-mo i pozostaje jedną z najważniejszych zalet telefonów Samsung.

Na przykład, jeśli robisz zdjęcia nieprzewidywalnych zwierząt domowych lub szybko poruszających się dzieci, prawdopodobnie okaże się, że Single Take maksymalizuje twoje szanse na uzyskanie kilku użytecznych ujęć i/ lub klipów.

Ten teleobiektyw aparat fotograficzny tutaj jest wywołujący głębokie wrażenie także, subskrypcja akcji 3x optyczny furczeć i do 30x cyfrowy furczeć. Wyniki nie będą porównywane z tym, co dostaniesz z dwóch teleobiektywów w Galaxy S21 Ultra, ale nadal jest to fajna funkcja do zabawy.

Znaleźliśmy zdjęcia odległych przedmiotów wykonanych w 10x i poniżej były przyzwoitej jakości i doskonale nadają się do użytku. Wszystko wyższe niż to staje się bardzo ziarniste, a jakość pogarsza się szybko.

Aparat do selfie 10MP z przodu telefonu jest mniej chwytający nagłówek, ale okazał się wystarczająco zdolny podczas naszych testów. Świat coraz bardziej pozostaje w kontakcie za pośrednictwem połączeń wideo w dobie blokad, przekonasz się, że ten aparat jest do wykonania zadania, i okazało się, że dał nam również wspaniałe wyniki selfie.

Samsung Galaxy S21

(Kredyt image: TechRadar)

Kolejną nowością dla Galaxy S21 jest tryb widoku directora, który umożliwia jednocześnie fotografowanie z przednią i tylną kamerą. Chodzi o to, że vlogerzy i inni twórcy treści mogą uchwycić swoje zdjęcia reakcyjne, które mogą splatać się wraz z głównym materiałem filmowym.

Znaleźliśmy tę funkcję, która działa dobrze i jest podobna do opcji, którą widzieliśmy na telefonach Nokia HMD Global w ostatnich latach. Nie jesteśmy pewni, ile osób innych niż vlogerzy faktycznie skorzysta z tej funkcji, ale jest to kolejna fajna aktualizacja, która zachęca do eksperymentowania.

W przypadku wideo masz opcję 8K z prędkością 24 klatek na sekundę, która oferuje maksymalną jakość i szczegóły, ale która okazała się zbyt przycięta dla naszych potrzeb. Bardziej przydatne jest również 4K w 30 i 60 klatek na sekundę, a także Full HD w 30, 60 i 240fps.

Specyfikacja i wydajność

 • Używa Snapdragon 888 w USA, Exynos 2100 gdzie indziej
 • Exynos to duży krok w górę dla chipsetów Samsunga
 • Brak microSD, tylko opcje to 128GB lub 256GB

Telefony Galaxy S21 są pierwszymi urządzeniami, które korzystają z najnowszej generacji chipsetów: albo Qualcomm Snapdragon 888 (USA) lub własny Exynos 2100 Samsunga (prawie wszędzie indziej).

Mieliśmy tylko okazję przetestować wersję Exynos 2100 S21 i wydaje się, że jest to znaczna poprawa w porównaniu z poprzednimi generacjami chipsetu Samsunga. W przeszłości wariant Exynos miał tendencję do pozostawać w tyle za telefonami zasilanymi przez Qualcomm w niektórych obszarach, ale w tym roku różnica wydaje się zawęzić.

Samsung S21 – specyfikacja

Waga: 169g
Wymiary:151,7 x 71,2 x 7,9 mm
Rozmiar wyświetlacza:6,2 cala
Rozdzielczość:FHD+ (2400×1080)
Częstotliwość odświeżania: 120Hz
Gęstość pikseli: 421ppi
Chipset: Snapdragon 888 / Exynos 2100
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć masowa: 128GB / 256GB
Tylne kamery:12MP + 64MP + 12MP
Przednia kamera:10MP
Bateria: 4000mAh

W Geekbench 5, Samsung Galaxy S21 zwrócił wielordzeniowy wynik 3367. To znacznie lepiej niż Galaxy S20 (ten wyposażony w chipset Exynos 990), który zwrócił wynik 2699.

Benchmarking nie pokazuje wszystkiego, ale odkryliśmy, że codzienne zadania w telefonie były szybsze niż wcześniej, a słuchawka była bardziej niż zdolna do obsługi gier, wielozadaniowości i otwierania wielu aplikacji w widoku podzielonym ekranie.

Mamy jeszcze przetestować Samsung Galaxy S21 z chipsetem Qualcomm Snapdragon 888 wewnątrz, ale Galaxy S21 Ultra dobrze z tym chipsetem wewnątrz, więc spodziewalibyśmy się podobnych wyników na tym słuchawce S21.

Ogólnie rzecz biorąc, wariant Exynos 2100 słuchawki jest o krok powyżej tego, co widzieliśmy od Samsunga wcześniej i oferuje jedno z najlepszych doświadczeń, jeśli chodzi o wydajność na telefonie z Androidem już teraz. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości mamy pełny werdykt w sprawie wersji totingu chipsetu Qualcomm.

Samsung Galaxy S21

(Kredyt image: TechRadar)

W S21 oba układy są sparowane z 8GB pamięci RAM – jeśli chcesz więcej niż na nowym urządzeniu Samsung, będziesz chciał zdecydować się na Galaxy S21 Ultra, który jest wyposażony w 12GB lub 16GB.

Wraz z tym 8GB pamięci RAM masz do wyboru albo 128GB lub 256GB pamięci masowej. Wielką wiadomością jest to, że Samsung zrezygnował z obsługi microSD z S21, więc nie można rozszerzyć wbudowanej pamięci masowej.

Firma zamiast tego oferuje po prostu pamięć wewnętrzną i znowu wydaje się to być miarą oszczędności od Samsunga, ale prawdopodobnie rozczaruje każdego, kto chce najbardziej przystępnego cenowo telefonu, ale potrzebuje dużo pamięci masowej.

S21 działa Android 11 ze skórką One UI 3.0 firmy Samsung, która jest jednym z naszych ulubionych interfejsów oprogramowania. Wystarczy wiedzieć, że może to być prawie rok, zanim zobaczysz Androida 12 na tym telefonie, nawet jeśli Google wyda aktualizację w sierpniu, ponieważ Samsung może być trochę powolny, aby rozwinąć nowe wersje Androida.

Oprogramowanie dostępne w tym telefonie działa dobrze, a masz dostęp do całej grupy dodatkowych usług Samsung na szczycie normalnych aplikacji na Androida, których oczekujesz od nowoczesnego smartfona.

Samsung w pełni przyjął 5G również w 2021 roku, a wszystkie warianty Galaxy S21 są kompatybilne z 5G. Nawet jeśli nie znajdujesz się w obszarze 5G, oznacza to, że jesteś gotowy na przyszłość, gdy łączność 5G jest szerzej dostępna.

Baterii

 • Bateria o masie 4000 mAh w środku, która trwa cały dzień
 • 120Hz ma szkodliwy wpływ na żywotność baterii
 • Nie jest wyposażony w ładowarkę w pudełku

Żywotność baterii samsunga Galaxy S21 jest solidna, chociaż nie jest to przełomowa poprawa w stosunku do S20, ponieważ firma mogła skłonić niektórych do wiary w nowy chipset Exynos 2100.

Ogólnie okazało się, że telefon będzie wygodnie trwać cały dzień, ale w jednym przypadku, kiedy byliśmy coraz bardziej korzystać z sygnału GPS telefonu i innych funkcji energochłonnych znaleźliśmy urządzenie zabrakło pary przez około 22:00.

Ładowanie S21 jest łatwe, dzięki technologii szybkiego ładowania 25 W firmy za pośrednictwem portu USB-C telefonu. Jest również kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem Qi i okazało się, że sprawdziło się podczas naszych testów.

Obsługiwane jest również bezprzewodowe ładowanie wsteczne, dzięki czemu możesz korzystać z zasilania telefonu, aby doładować urządzenia, takie jak bezprzewodowe słuchawki zgodne z Qi, ale okazało się, że jest to powolne i jest to funkcja, z której prawdopodobnie chcesz korzystać tylko w nagłych wypadkach.

Jedną z rzeczy, brakuje w tym roku jest kompatybilność z ładowarkami Samsung 45W, które pracowały z serią S20. Samsung powiedział TechRadar, że dokonał optymalizacji możliwości ładowania 25W swoich nowych telefonów, więc ładowanie 45W nie było tak znaczącą korzyścią.

Inną rzeczą, na którą należy pamiętać, jest to, że Galaxy S21 nie jest wyposażony w ładowarkę w pudełku. Samsung poszedł w ślady Apple, nie łącząc ładowarki z nowymi telefonami, ponieważ stara się ograniczyć e-odpady.

Myślisz, że jeśli kupujesz nowy telefon Samsung, prawdopodobnie masz już kompatybilną ładowarkę USB-C, która będzie działać dobrze. Jeśli potrzebujesz ładowarki, musisz ją kupić, ale podczas gdy Samsung obniżył cenę ładowarki do 19 USD w USA, na innych rynkach nadal są one dość drogie, więc jest to coś, o czym należy pamiętać.

 • Dlaczego Samsung Galaxy S21 nie jest wyposażony w ładowarkę

Czy powinienem kupić Samsung Galaxy S21?

Kup go, jeśli…

Chcesz mniejszy telefon Samsung

Samsung Galaxy S21 nie jest najmniejszym telefonem premium na rynku – ten zaszczyt prawdopodobnie trafia do iPhone’a 12 mini – ale jest to dobry wybór dla każdego, kto nie chce fantastycznie dużego smartfona w kieszeni. To 6,2-calowy ekran może wyglądać duży na papierze, ale sam telefon jest znacznie mniejszy niż wiele konkurencji Android.

Potrzebujesz jednego z najpotężniejszych telefonów z Androidem

Galaxy S21 oferuje fenomenalnie dobrą wydajność, a jeśli potrzebujesz smartfona, który może obsługiwać wiele zadań jednocześnie w widoku na podzielonym ekranie lub podczas grania, prawdopodobnie będzie to możliwe.

Jeśli masz dużo starszy telefon

Jeśli masz Galaxy S20, to S21 nie jest niezbędną aktualizacją, ponieważ nie stanowi wyraźnej poprawy pod względem specyfikacji i funkcji, ale jeśli masz S10 lub poniżej, jesteś bardziej prawdopodobne, aby znaleźć S21 warto uaktualnić. Jest również odpowiedni dla tych, którzy mają starsze telefony od innych producentów i chcą wypróbować urządzenie Samsung.

Nie kupuj go, jeśli…

Posiadasz Samsung Galaxy S20

Jak mówimy powyżej, jeśli już posiadasz Galaxy S20, nie ma powodu, aby uaktualnić do tego telefonu, ponieważ nie stanowi wyraźnej poprawy pod względem specyfikacji i funkcji. Zamiast tego będziesz chciał spojrzeć w kierunku Galaxy S21 Ultra, a może poczekać na to, co Samsung zrobi dalej.

Potrzebujesz dużo miejsca do przechowywania

Samsung Galaxy S21 jest hamowany przez stosunkowo skromną wbudowaną pamięć masową i brak wsparcia microSD dla rozszerzenia na tym. Jeśli potrzebujesz dużo miejsca na smartfonie na gry, muzykę i wideo, lepiej wybierać się na prawie każdy inny najlepszy telefon z Androidem, ponieważ większość pozwoli Ci wsunąć kartę microSD.

Chcesz najlepszych z najlepszych

Samsung Galaxy S21 nie jest gwiazdą rodziny Galaxy S21 – jeśli jesteś po najlepszych od firmy w 2021 roku, warto spojrzeć na Galaxy S21 Ultra – jeśli twój budżet może rozciągać się do jego znacznej ceny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

We use cookies to give you the best online experience. By agreeing you accept the use of cookies in accordance with our cookie policy.